49 אירועים על הגג > מאמרים > 5 טיפים לערב טעימות מוצלח

5 טיפים לערב טעימות מוצלח

אוכל, קדימה אוכל! כבר יצא לכם לא אחת להיות אורחים בחתונות, ועל כן גם אתם כבר יודעים: אם ישנה חוויה גדולה במיוחד באירוע היא החוויה הקולינארית המוגשת על ידי הקייטרינג של אולמות אירועים בתל אביב. כזוג מאורס שעומד להתחתן, אתם כעת הופכים להיות המארחים באירוע ולא האורחים בו, מה שאומר שהפקת האירוע מופקדת בידיים שלכם. לצד המדידות, שיחות הטלפון עם הספקים ותכנון התקציב של האירוע, ישנם סידורים קצת יותר מפנקים (וטעימים): ערב הטעימות שלכם. לפניכם 5 הטיפים לערב טעימות מוצלח!

1.בואו לטעום עם אבא ואמא:

גני אירועים בתל אביב יזמינו אתכם אל ערב הטעימות ביחד עם ההורים שלכם. בעוד ישנם הזוגות שהופכים את ערב הטעימות לבילוי רומנטי זוגי, ההמלצה היא דווקא כן להגיע עם ההורים שלכם. הסיבה הראשונה היא כי הם יכולים לתרום לכם רבות ולייצג את טעמם של האנשים המבוגרים יותר שלרוב מעדיפים טעמים פשוטים יותר, והסיבה השניה היא פשוט כדי לפנק אותם ולחבק אותם בחיבוק גדול – למי מגיע יותר מההורים שלכם?

2.אילו מנות אתם כאורחים הייתם רוצים לאכול?

אז איך בוחרים את המנות שיככבו באירוע חתונה בתל אביב שלכם? המון זוגות מנסים למצוא את נוסחת הקסם לבחירת המנות המושלמות ביותר. טיפ הזהב אליכם מחברת הקייטרינג של אולם אירועים במרכז הוא פשוט לנסות לשים את עצמכם בעמדת האורחים ולא המארחים: נסו לחשוב מה אתם בתור אורחים הייתם רוצים לקבל אל השולחן שלכם. לא צריך להיות בעלי דיפלומה כדי להחליט מה טעים ומה לא, אלא מבחן הטעם הוא זה שיקבע עבורכם מה המנות שיככבו.

3.מעדכנים את השף באלרגיות של האורחים:

המטרה שלכם היא להיות מארחים למופת, זוכרים? חשוב מאד לעדכן את השף ואת צוות הקייטרינג באלרגיות או באורח חיים ייחודי אם יש כזה לאורחים שלכם. ישנם אורחים שלא צורכים סוכר, אורחים הרגישים לגלוטן ואורחים הדבקים באורח החיים הצמחוני והטבעוני. חשוב מאד שהאורחים שלכם המגיעים אל גן אירועים בתל אביב כדי לחגוג איתכם, ירגישו כי השקעתם בהם וכי הם מקבלים מענה קולינארי איכותי.

4.מגיעים עם ראש פתוח והמון מקום בבטן:

ערב הטעימות הוא ערב שבו אתם הולכים לאכול לא מעט בכלל, בלשון המעטה. חשוב להגיע אל ערב הטעימות עם המון מקום בבטן ועם ראש פתוח לטעמים, סגנונות ודברים שאולי טרם טעמתם. חברת הקייטרינג של גן אירועים במרכז תעשה הכל על מנת להשביע את רצונכם ולהוציא אתכם מרוצים. ועכשיו, בוחרים את המנות הנבחרות לאירוע!

5.תפריט מגוון הוא הדרך לשביעות רצון האורחים:

חברת הקייטרינג של אולם אירועים בתל אביב בו אתם מתחתנים מציעה מנות המבוססות על חומרי גלם איכותיים וטעמים נפלאים המשלבים בין מודרנה לנוסטלגיה. חשוב מאד שלא תדבקו בסגנון אחד, אלא תשלבו מגוון מנות וטעמים. איך מגוונים? תבחרו כמה מנות של בשר, כמה מנות של דגים, כמה מנות של ירק וכמה מנות של פחמימה. המון פעמים ישנו רצון לדבוק באירועי קונספט קולינאריים, אך חשוב לזכור שמדובר על לקיחת סיכון שכן מספיק שיהיה אדם אחד שלא מחבב את הקונספט הקולינארי של האירוע שלכם...

5.מגיעים עם ראש פתוח והמון מקום בבטן:

ערב הטעימות הוא ערב שבו אתם הולכים לאכול לא מעט בכלל, בלשון המעטה. חשוב להגיע אל ערב הטעימות עם המון מקום בבטן ועם ראש פתוח לטעמים, סגנונות ודברים שאולי טרם טעמתם. חברת הקייטרינג של גן אירועים במרכז תעשה הכל על מנת להשביע את רצונכם ולהוציא אתכם מרוצים. ועכשיו, בוחרים את המנות הנבחרות לאירוע!