49 אירועים על הגג > מאמרים > קומה 49 – אולם אירועים בת"א עם אווירה אחרת

קומה 49 – אולם אירועים בת"א עם אווירה אחרת

קומה 49 – אולם אירועים בת"א עם אווירה אחרת

אם אתם רוצים להתחתן במרכז הרי שכדאי לכם לעשות זאת בקומה 49, המקום הטוב ביותר לחתונה בת"א. קומה 49 ממוקמת בקומה ה-49 במרכז תל אביב והיופי של האולם נשקף לכל עבר. בנוסף קומה 49 נגישה מאוד לאורחים עקב המיקום האסטרטגי שלה ממש במרכז הארץ. אין עוד אולם אירועים במרכז כמו קומה 49. בקומה 49 מקפידים לתת לכם את השירות הטוב ביותר והאיכותי ביותר שיש בכדי שהחתונה שלכם תהיה בלתי נשכחת. אם יש דבר שאנחנו לא מתפשרים עליו הוא האוכל שלנו והדבר ניכר בכול מנה ומנה שאנחנו מגישים.

קומה 49 הוא אולם אירועים בתל אביב עם אווירה אחרת ובעל צורה ושנה ומיוחדת. בקומה ה-49 של מגדלי עזריאלי, הקומה הגבוהה ביותר, שוכן לו אולם אירועים אחר. תארו לכם מה זה לראות את כול תל אביב בחתונה שלכם ולהרגיש כאילו אתם מתחתנים על הים. הנוף הנשקף מקומה 49 הוא ייחודי ומיוחד והופך אותו לאולם האירועים המיוחד בישראל. אם גם אתם רוצים להתחתן בצורה מיוחדת ולחוות חוויה ייחודית ומיוחדת הרי שאולם האירועים 49 הוא התשובה בשבילכם.

לאחר שהייתם אורחים בלא מעט אירועי חתונה, אתם מודעים לכך שכבר מאד קשה לרגש את האורחים. בכל זאת, אתם דווקא כן שמתם לעצמכם למטרה לרגש את האורחים שלכם ולהעניק להם חוויה שהם טרם חוו. כך, עם אולם אירועים בתל אביב על גג המדינה, אם לא צריכים לחשוב מחוץ לקופסא או לבזבז כספים רבים על אטרקציות שונות על מנת לרגש. הנוף המרהיב על גגות תל אביב יעניק את אפקט ההתרגשות לו אתם כל כך כמהים.

בקומה 49 אנחנו מקפידים לתת לכם את השירות הכי איכותי וטוב שיש בכדי שאתם תקבלו את הטוב ביותר. בין אם מדובר על עיצוב ייחודי, על אוכל מושלם, על מוזיקה מצוינת או על חופה מושקעת בקומה 49 תמצאו את הטוב ביותר וזאת הבטחה שלנו. אנחנו נעשה הכול בכדי שאתם תזכו לחתונה חד פעמית שלא ניתן לקבל במקומות אחרים. חרטנו על דגלנו לתת את השירות הטוב ביותר ללקוחותינו ואנו גאים ביחס האישי שכול לקוח ולקוח מקבל אצלנו. מאות הזוגות שהתחתנו בקומה 49 יעידו על החתונה המושלמת שהייתה להם ועל כך שמדובר בחוויה שלא ניתן לקבל במקום אחר. אלפי האורחים שהגיעו לחתונות שלנו יעידו על איכות האוכל, המוזיקה והאולם ועל ההנאה הגדולה שהם חוו מהחתונה באולם 49.