49 אירועים על הגג > מאמרים > מעצב באירוע שלכם? רק חשוב שתדעו…

מעצב באירוע שלכם? רק חשוב שתדעו…

הרצון שלכם להיות מארחים למופת ולערוך אירוע יוקרתי בתל אביב מביא אתכם להשקיע בכל אלמנט שבו אתם רק יכולים: קייטרינג משובח, אולם אירועים בתל אביב, בר של משקאות איכותיים, ספקים מן השורה וגם חושבים כעת על מעצב באירוע שלכם. אז מצד אחד שירותי עיצוב יכולים להעניק לאירוע שלכם נראות מרהיבה, אך מצד שני עבודה של מעצב גם מצריכה מכם לא מעט. זיכרו כי על מנת לחגוג את אירוע החתונה שלכם, כל שצריך הוא זוג אוהבים, בחורה מאושרת עם טבעת אירוסין וקהל של הקרובים אליכם. כל השאר? אקסטרה.

מעצבים את אולם האירועים כמו שתמיד חלמתם:

אפשר לומר כי סביב אירוע החתונה ישנה הילה זוהרת של הגשמת חלומות. תחילה היה זה חלום של טבעת אירוסין מיוחדת שנבחרה בקפידה מתוך מבחר של טבעות אירוסין זהב לבן. לאחר מכן זה היה החלום שלכם להתחתן עם גן אירועים בתל אביב, וכעת אתם לא רוצים להפסיק לחלום וחושבים על מעצב לאירוע. אכן, מעצב לאירוע יהפוך את אולם האירועים לכל מה שתמיד חלמתם עליו ובכוחו לשדרג את נראות האירוע מן הקצה אל הקצה. יחד עם זאת, חשוב לזכור כמה דברים לפני שלוחצים ידיים ומתחילים לעצב.

עיצוב מייקר את עלות האירוע:

אם המשאלה שלכם היא לצמצם כמה שיותר בעלויות האירוע, חשוב שתדעו ששכירת מעצב לאירוע שלכם תייקר אותו באלפי שקלים. השאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא עד כמה מעצב אירוע אכן נחוץ לכם, והאם תוכלו להסתדר בלעדיו. כשזה מגיע אל טבעות אירוסין לדוגמא, מובן שאין מקום לפשרות שכן מדובר על טבעת שלה תפקיד חשוב מאד בהצעת הנישואין. מנגד, שאלת עיצוב האירוע נותרת כסימן שאלה ולא אחת נתפסת כמותרות.

אולם האירועים מעניק לכם עיצוב בסיסי:

חנות התכשיטים אולי לא מעניקה לכם טבעות אירוסין זהב צהוב או עגילי יהלומים בחינם, אך אולם האירועים שלכם בהחלט מעניק לכם עיצוב בסיסי. חבילת העיצוב הבסיסית שניתנת לכם דרך אולם האירועים מספיקה לא אחת להמון זוגות שבוחרים להישאר עם החבילה הבסיסית, מבלי לשלב עבודה של מעצב מקצועי. זיכרו כי ישנם לא אחת אלמנטים של תאורה ועיצוב שולחנות האורחים שלעתים מספקים את הסחורה מבלי צורך בשירות נוסף.

התעסקות נוספת לאורך הפקת האירוע:

מה עוד חשוב לזכור? המטרה שלכם היא לעבוד עם כמה שפחות ספקים. מדוע? כל ספק מצריך מכם עבודה מולו ולהקדיש לו זמן על מנת לעבוד על קונספט שתרצו לדבוק בו. כן, אפשר לומר זאת כי לאורך הפקת האירוע שלכם אתם הולכים להיות אנשים עסוקים מאד, כך שהוספת ספק נוסף לאירוע שלכם תדרוש מכם עוד עבודה. מה שכן חשוב לזכור בסופו של דבר הוא כי האירוע שלכם נחגג רק פעם אחת בחיים, כך שתמיד כדאי שתעשו את כל מה שעתיד להעניק לכם את טעם האירוע כמו שתמיד חלמתם!