49 אירועים על הגג > מאמרים > מה דעתכם על אתר אינטרנט לחתונה שלכם?

מה דעתכם על אתר אינטרנט לחתונה שלכם?

אם פעם על מנת להקים אתר אינטרנט היה עליכם לפנות לגורם חיצוני, לשלם לו אלפי שקלים ולחכות שהאתר יהיה מוכן, הרי שכיום אתם יכולים לעשות זאת בקלות, בעצמכם ובעיקר בחינם! אירוע החתונה שלכם ללא ספק הולך להיות האירוע המרגש ביותר שאתם חגגתם, ועל כן נדמה שזו סיבה מספיק טובה להפוך אותו לגדול יותר ומשמעותי יותר, לכם ולארוחים שלכם, עם אתר אינטרנט מיוחד שתקימו לקראת האירוע. כעת, מה שהאורחים שלכם יודעים הוא שאתם הולכים להתחתן עם אולם אירועים במרכז, אך תוכלו לספק להם עוד מידע רב באמצעות אתר מיוחד.

למה כדאי להקים אתר לחתונה שנערך עם אולם אירועים במרכז?

ברגע שאתם מקימים אתר אינטרנט לחתונה, אתם הופכים את האורחים שלכם למעורבים בכל פרט ופרט. מעבר לפרטים היבשים שתשלבו שם לרבות התאריך, השעה והמיקום, הרי שתוכלו לשתף את האורחים שלכם, שהם החברים והמשפחה הקרובה, אודות ההכנות שלכם, לספק רמזים לגבי הפתעות שהולכות להשתלב באירוע, להעלות תמונות שלכם מההכנות ומהמדידות ואם תרצו אפילו לפרסם את תפריט האירוע. כך, אתם יוצרים ציפייה גדולה לקראת אירוע האהבה הגדול שלכם ומגבשים את כל האורחים.

האם האתר בא על חשבון ההזמנה לאירוע?

לא. תפקיד אתר האינטרנט הוא לייצר רובד נוסף של התרגשות וציפייה מצד האורחים שלכם. תחילה, אתם תשלחו אל האורחים שלכם את ההזמנות הפורמליות לחתונה, ועל ההזמנה אתם תפרסמו את אתר האינטרנט שלכם, וכך האורחים שלכם יוכלו לגלוש בו. כמו כן, תוכלו לפתוח גם קבוצת חתונה בפייסבוק, ושם תעדכנו את כל האורחים בכל המתרחש אונליין. אתר החתונה ממתג את האירוע שלכם כאירוע יוקרתי ויוצא דופן, וזה בדיוק התדמית שתרצו לאירוע שלכם.

כמה זמן מראש מעלים את האתר לאוויר?

ראשית, ההמלצה היא לבנות את האתר כמה שיותר מוקדם על מנת לא להתעסק בו לאורך הפקת החתונה כשאתם עסוקים באינספור דברים. את האתר תמיד תוכלו לעדכן תוך כדי, אך חשוב שהתשתית תהיה מוכנה וזמינה לכם. מיד עם שיגור ההזמנות, תוכלו להעלות את האתר לאוויר באופן רשמי ולפרסם בו מידע חיוני לאורחים. אין לכם מושג איזה אפקט אדיר יוצר אתר שכזה, וכמה האורחים שלכם שמחים לקבל טעימה רגע לפני האירוע הגדול. מה שבטוח, שמדובר על טרנד שנמצא בצעדיו הראשונים, כך שאתם תהיו סוג של חלוצים וכך אירוע החתונה שלכם יזכר לטובה וכזה שהיה מאד מקורי.