49 אירועים על הגג > מאמרים > כך תחסכו בעלות הכוללת של אירוע החתונה שלכם

כך תחסכו בעלות הכוללת של אירוע החתונה שלכם

יש לכם מטרה והיא לחגוג את אירוע האהבה שלכם כמו שתמיד חלמתם. ככל שאתם מתקדמים עם תהליך הפקת האירוע שלכם, אתם מגלים שהחלומות שלכם אומנם יכולים להתגשם, אך הם גם עולים לכם כסף. הבשורה המשמחת היא שתוכלו להפיק אירוע מושלם שיתאם את הסטנדרטים שלכם ואת חזון האירוע שלכם. כל שנדרש מכם הוא לשאול את עצמכם האם כל אלמנט שאתם מוסיפים לאירוע אכן חיוני לו וישפיע על התוצאה הכללית. הדבר החשוב ביותר שתוכלו לעשות ולהשקיע בו הוא באולם האירועים שלכם, שכן הוא הבסיס לכל מה שתוסיפו. אולם אירועים במרכז תל אביב בקומה ה49 במגדלי עזריאלי יבטיח לכם אירוח כמו שתמיד חלמתם, וכעת נותר להבין איך חוסכים כסף לאורך האירוע.

מעצבים הזמנות צנועות יותר:

ההזמנות לאירוע שלכם חשובות מאד, אך הן לא הדבר הכי חשוב ובטח לא משהו שמצריך מכם להוציא עלויות מטורפות. ענף האירועים לא מפסיק להפתיע ולרגש, כך שגם בעת שמדובר על הזמנת החתונה, אתם מוצאים את עצמכם חשופים לאינספור אפשרויות עיצוב, החומר ממנו עשויה ההזמנה והמעטפה הכורכת את ההזמנה. ככל שתבחרו בהזמנה משודרגת יותר, כך אתם עתידים לשלם יותר. האם באמת ההזמנה היוקרתית ביותר נחוצה לכם? עם בחירה של הזמנה צנועה יותר, תוכלו לחסוך המון כסף.

מזכרות מהאירוע – חשובות אך לא הכי חשובות:

בחרתם להציב פינת מזכרות שיוענקו לאורחים בסוף האירוע? מדובר על רעיון לא רע בכלל. יחד עם זאת, חשוב להבין כי בסופו של דבר מדובר על מזכרת שהתכלית שלה היא לומר תודה לאורחים. כמו בכל אלמנט שתשלבו באירוע שלכם, הרי שישנו מנעד רחב של מחירים שתוכלו לבחור מתוכו – מזכרות במחירים נוחים מאד לצד מזכרות יקרות. ההמלצה היא לבחור במזכרות במחירים הנוחים יותר, ולא להקציב חלק נכבד מתקציב האירוע שלכם לטובת המזכרות. אל חשש, זה לא מה שיהפוך אתכם למארחים פחות טובים ולא מה שיהפוך את האירוע שלכם לפחות מוצלח.

עונת האירוע, יום האירוע:

בחרתם להתחתן בכותליו של אולם אירועים במרכז תל אביב בקומה ה- 49 במגדלי עזריאלי. המשמעות היא שאת הבחירה הקריטית ביותר להצלחת האירוע עשיתם. כעת, אם ברצונכם לחסוך מעט בעלות הכוללת של האירוע, הרי שתוכלו לעשות זאת עם בחירה של היום והעונה בה תתחתנו. כידוע, ככל שהאירוע נערך לקראת סוף השבוע – המחיר שלו נוסק. דומה הדבר עם העונה בה תתחתנו. עונת הקיץ נחשבת העונה החמה, כך שבעת שתחליטו לשבור את הכוס בעונת הקיץ, תשלמו יותר. מנגד, האירועים בעונות האחרות יכולים לעלות לכם פחות. נסו להבין עד כמה העונה והיום קריטים וחשובים לכם. אם הם חשובים – לכו על כל הקופה. במידה ולא, תוכלו לחסוך בעלות נוספת עם בחירה של עונה ויום המעניקים לכם מחירים נוחים יותר.