49 אירועים על הגג > מאמרים > טיפים לניהול יום החתונה

טיפים לניהול יום החתונה

במשך חצי שנה הזוג מתכנן לפרטי פרטים את יום החתונה, כולל לו"ז מסודר לאירוע. אבל עד כמה שאפשר להשתדל לנסות לתכנן את האירוע, לא תמיד אפשר לצפות את התקלות שמתרחשות באירוע עצמו. בחרתם אולם אירועים בתל אביב מהחלומות? עכשיו, כדי שהחתונה תתנהל בצורה חלקה, כדאי לכם לקחת בחשבון את הדברים הבאים כך שלא יהיה לכם צורך לדאוג ביום האירוע עצמו.

מניעת איחורים:

צילומי המשפחה נערכים לרוב בשעה 19:00. ז"א כחצי שעה לפני שראשון האורחים מתחיל להגיע. אם החתונה שלכם מתקיימת באחד מגני האירועים במרכז או בשרון, סביר להניח שיהיו פקקים ולכן יהיו אנשים שלא ייקחו זאת בחשבון ולכן יאחרו. לכן כדאי להודיע לבני המשפחה להיות ב 18:30 לצילומים. באופן זה, גם אם הם יאחרו בחצי שעה, יהיה לכם מספיק זמן להצטלם מבלי שאף אחד יפריע לכם. כמו כן, קחו בחשבון שמעמד החופה לעולם לא יתחיל בזמן, בגלל האיחורים וגם כי אנשים יודעים שלמרות שכתוב שהטקס מתחיל ב 20:30 הוא לא באמת יחל לפני 20:45 או 21:00. מנהל האירוע יעדכן אתכם בכמות האורחים וייעץ לכם מתי הכי כדאי להתחיל את הטקס.

לוודא שההורים מודעים לאופן הכניסה לחופה ויודעים איפה הם צריכים להיות:

לא אחת קורה שהורים נכנסים ללחץ כי הזוג, או מנהל האירוע, לא הסביר לכם באיזה אופן הם נכנסים לחופה. לכן חשוב להסביר להורים איך אתם והם נכנסים לחופה, ובאיזה נקודה בדיוק הם צריכים להיות באולם. קחו בחשבון שיום החתונה שלכם הוא מרגש לא פחות להורים שלכם מאשר לכם. לכן חשוב להימנע ממצבים של חוסר ודאות הגורמים לכך שצריך לחפש את ההורים.

לבדוק היכן יוגש האוכל:

כאמור, לפעמים בני הזוג לא מבררים את כל הפרטים הקטנים או פשוט לא לוקחים כמה דברים בחשבון. למשל: זוגות רבים בוחרים הגשה ע"י מזנונים, לא רק כי הם מוזילים את עלות המנה בחלק מהמקרים, אלא כי זה יותר נוח. יחד עם זאת, כאשר מדובר בחורף, לפעמים ההגשה היא בחוץ כי אין מקום בתוך האולם. יש לוודא שיש פטריות חימום בחוץ. כמו כן, כדאי לשקול לוותר על שיטת ההגשה ע"י מזנונים בחורף בגלל העובדה שהאוכל מתקרר מהר יותר כאשר הוא מוגש בחוץ. קחו בחשבון שרק במקומות קטנים יחסית, אין מקום להגיש אוכל בתוך האולם עצמו ע"י מזנונים בחורף.

אופן צילום החופה:

לא אחת קרה, שהצלמים פשוט עמדו מול החופה ואפילו בתוכה. כך הם הפריעו לזוג והסתירו לקהל את מעמד החופה. כדאי שזה לא יקרה לכם, חשוב לדבר עם הצלם שלכם על האופן בו תצולם החופה. אפשר לצלם אותה מרחוק מבלי להפריע לאף אחד. אבל אם לא תבדקו זאת לפני, לא תדעו בדיוק כיצד הדבר מתבצע.