49 אירועים על הגג > מאמרים > חתונה מושלמת בתל אביב

חתונה מושלמת בתל אביב

אם אתם תל-אביביים בנשמה או בפועל, אתם יודעים שאין כמוה. ואם אתם רוצים חתונה בתל אביב סביר להניח שאתם כבר יודעים שאין יותר מושלם מקומה 49 בעזריאלי. אולם אירועים במרכז תל אביב, היחיד עם עוצר נשימה שאין שני לו בכל אולמות האירועים בישראל.

למה החתונות של קומה 49 מוצלחות כלכך? אנחנו לא יכולים למנות את כל הסיבות, אבל עלו לנו כמה רעיונות! שיק אורבני מהאגדות, כזה שלא מוצאים באף אולמות אירועים אחרים, אולם אירועים אורבני עם אולם אירועים רחב היקף המחולק בצורה חכמה ומאפשר לכל האורחים להרגיש חלק מהאירוע, נוף של 360 מעלות מאולם האירועים הגבוה ביותר בישראל, אוכל ברמה הגבוהה ביותר, אלכוהול שלא מפסיק לזרום ולהרים את האירוע וצוות מקצועי שמטפל באורחים שלכם ובכם באיכות וסבלנות אינסופיים.

בקומה 49 אנחנו מתפארים במטבח שף עשיר בטעמים משובחים

אנו מזמינים אתכם לחוויה קולינרית. אנו בוחנים בקפידה כל פרט ופריט ומייבאים את חומרי הגלם האיכותיים ביותר לצלחת של כל אורח ואורחת, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על טריות, יופי, איכות וטעמים שערבים לכל חך. המנות מוגשות בכלים מעוצבים ומוקפדים, עם פרזנטציה מרהיבה.

הניסיון שלנו מאפשר לנו לשמוע את הסיפור שלכם, ולעצב לכם את החתונה החלומית המתאימה לכם באופן מושלם.

איך זה עובד?

אתם מספרים איך אתם רואים את היום המאושר שלכם ואנחנו לוקחים את החלום משם ועושים הכל כדי להפוך אותו למציאות. כי כשאתם מאושרים ביום החתונה שלכם והאורחים שלכם לא מפסיקים להלל ולשבח את האירוע שלכם, זה מה שגורם לנו לאושר כל פעם מחדש.

זה לא התפקיד שלנו לומר לכם היכן להתחתן אבל זה כן התפקיד שלנו להפיק עבורכם את חתונת החלומות שלכם, פשוט כי זה מה שאנחנו עושים הכי טוב. ואנחנו נעשה זאת אחרי שנשב יחד, ננסה להיכנס לראש שלכם ונבין כיצד אתם רואים את הדברים. רק תגידו איך אתם בוחרים לחגוג את האהבה שלכם ואנחנו על זה.