49 אירועים על הגג > מאמרים > חתונה ייחודית בשמיים של תל אביב

חתונה ייחודית בשמיים של תל אביב

תל אביב מהווה אתר מושלם לחתונה. בין הים התיכון לסמטאות העיר העתיקה הציוריות, שופעות האופי והחום – תמצאו את אחד המבנים המוכרים של העיר – מגדלי עזריאלי. אצלנו בקומה ה 49 תזכו להגשים את כל החלומות על אירוע בלתי נשכח וייחודי, כזה שמעורר את הלבבות של בני המשפחה והאורחים, מנער כל טיפה של אדישות ורמז של שגרה, ממלא השראה ומשאיר עם טעם של עוד.

הקומה ה 49 - מיקום מושלם!

נוף עוצר נשימה המביט על העיר הגדולה, ממש בלב ליבה של העיר יכלו האורחים לחוות זיכרון בלתי נשכח. קומה 49 – לחגוג חתונה בשמיים. העיצוב חם ומזמין, ומשלב בין הנשמה המקורית והאותנטיות של המבנה לבין חידוש, רוגע עיצובי ונוחות.

לתפור חתונה ייחודית בעיר הכי תוססת במדינה

אלפי זוגות וחוגגים נהנו מקסמו וייחודו של הקומה ה 49, ובחרו בצל אביב ובמגדלי עזריאלי כאתר המושלם לארגון חתונה קטנה בתל אביב. התפאורה הייחודית של תל אביב והעיצוב המיוחד של הקומה ה 49 הופכים כל אירוע לפנינה רומנטית ומלאת חן. את החתונה ניתן לתכנן כאירוע מיוחד, שמגשים עבורכם חלומות – קטנים וגדולים: תהלוכה שמחה של חוגגים לעבר החופה מלווה בלהקת נגנים, כלייזמרים או שירה ספונטנית; אווירה יוקרתית, כפרית, חגיגית או אגדית, בניחוח שמשלב בין מזרח ומערב, ובין עתיק לעכשווי; חתונה על פי נושא או קונספט; וכל בחירה, פנטזיה וחלום – הכל יכול להתממש בין קירות הקומה ה 49! אם יש לכם רעיון, תכנית או חלומות, נשמח לסייע לכם, בעזרת צוות של מומחים בארגון ובהפקת חתונה ייחודית.

אין כמו תל אביב – בלילות ו... גם בימים!

הלילות של תל אביב תוססים ורומנטיים, עם בריזה מהים ושמיכת כוכבים בשמיים מעל... ב קומה 49 אפשר ליהנות ממראה השמיים המאדימים לעת שקיעה וקו הרקיע המואר של העיר, הנצבע בשעת ערב בשלל אורות חמימים. דרך ייחודית נוספת לחגוג חתונה ייחודית בתל אביב היא דווקא בחתונת יום – ששי בצהריים, למשל. לחתונה בשעות היום יש קסם מיוחד ואחר – האור בהיר והשמש מלטפת, האורחים נינוחים ואינם ממהרים לשום מקום. מול החלון רחב הידיים תוכלו להתענג על אווירה מעולה ותצפית נפלאה אל העיר והים.

אנו מזמינים אתכם לבוא להתרשם ולחגוג חתונה מושלמת בתל אביב, במיקום מושלם ובאווירה בלתי נשכחת!