49 אירועים על הגג > מאמרים > חתונה ועיצוב – הילכו השניים יחדיו?

חתונה ועיצוב – הילכו השניים יחדיו?

בין אם אנחנו מתחתנים באולם אירועים במרכז או בגני אירועים במרכז אנחנו צריכים להבטיח כי החתונה שלנו תהיה הכי מיוחדת שיש

חתונה היא אחד הדברים המרגשים ביותר בחיינו. אין ספק כי חתונה היא אירוע של פעם בחיים שאותו אנחנו צריכים לזכור ולעשות הכול בכדי לחיות את האירוע בצורה היפה ביותר שיש. ככל שנשקיע יותר באירוע כך הוא יהיה יותר מיוחד ושאירוע הוא מיוחד אנחנו נהנים ממנו הרבה יותר. לא רק הזוג נהנה מאירוע מיוחד אלא גם האורחים שלהם נהנים מהאירוע ושמחים ממנו עוד יותר. אז כיצד אנחנו יכולים להבטיח כי אירוע יהיה מיוחד ושונה מכול מה שהכרנו? התשובה היא שאנחנו יכולים להשקיע בעיצוב של המקום. בשורות הבאות נפרט לכם את כול המידע שאתם צריכים לדעת על עיצוב חתונה בכדי שגם אתם תוכלו לערוך את החתונה הכי ייחודית ומיוחדת שיש.

אולם אירועים במרכז – חשיבות העיצוב בו

אולמות אירועים במרכז או בכל רחבי הארץ חייבים להיות מעוצבים ברמה הגבוהה ביותר שיש. ככל שנדאג שאולם האירועים יהיה יותר מעוצב כך אנחנו נהיה מרוצים יותר וכך שמחים יותר מהמקום ומעריכת החתונה בו. זהו דבר משמעותי ביותר שאנחנו צריכים לתת את הדעת על כך ולחשוב היטב כיצד אנחנו עורכים את החתונה הכי ייחודית שיש. בכדי שהחתונה תעבור בשלום אנחנו צריכים להשקיע מאוד בעיצוב האולם ולעשות הכול בכדי שהאורחים ירגישו בנוח עם האולם שלנו. ככל שנשקיע יותר כך ייטב וכך החתונה תעבור יותר בשלום. אתה ממש יכול להרגיש בהבדל בין חתונה שהשקיעו בעיצוב שלהו בין חתונה שלא השקיעו בעיצוב שלה והדבר ניכר בכול פן של החתונה.

מה יותר מעוצב אולם אירועים בתל אביב או גן אירועים בתל אביב?

זוהי שאלת מפתח מה עדיף מבחינת עיצוב גן אירועים במרכז או אולם אירועים. התשובה היא ברורה לכל רואה, אולם אירועים הרבה יותר מפואר מכול גן אירועים שנמצא. ההשקעה בעיצוב באולם אירועים היא הרבה יותר גדולה מכל מה שהכרנו ואנחנו צריכים להתחשב בכך. גני אירועים בתל אביב לוקים בתחום העיצוב ועלינו לזכור זאת כאשר אנחנו מתלבטים ביניהם ובין אולם אירועים. ככל שנבחר בגן אירועים כך נוכל להיות בטוחים כי העיצוב בו הרבה יותר איכותי והבחירה בו תהיה הרבה יותר טובה. אין מה להשוות מבחינת ההוד וההדר בין אולם אירועים לבין גן אירועים ואנחנו צריכים לתת את דעתנו על כך כאשר אנחנו מתלבטים באיזה סוג של מקום אירוע לבחור. זכרו כי מקום האירוע שבו תחתנו הוא המכריע ביותר להצלחת החתונה שלכם והוא ישפיע יותר מהכול על השאלה האם החתונה שלכם תהיה מוצלחת או לא ואת זה צריך לקחת בחשבון.

חתונה קטנה – כיצד זה משפיע על העיצוב?

בשנים האחרונות הולך וצובר תאוצה טרנד של עריכת חתונה קטנה במקום חתונה גדולה. כאשר אנחנו עורכים חתונה קטנה אנחנו יכולים להשקיע הרבה יותר בעיצוב האולם ולהבטיח כי הוא יהיה מעוצב ברמה הגבוהה ביותר שיש. חתונה קטנה משמעה עלויות הרבה יותר נמוכות מה שאומר כי אנחנו יכולים לנתב תקציבים למקומות אחרים ובין היתר לעיצוב האירוע. לא רק זאת אלא שעיצוב משפיע גם על האווירה במקום, והאווירה החתונה קטנה ידועה בכך שהיא טובה יותר. כך בשילוב העיצוב והחתונה הקטנה אנחנו מבטיחים כי החתונה שאנו עורכים תהיה יותר ייחודית ושונה מכול מה שהכרנו ומכול מה שחשבנו. העובדה כי כול האורחים בחתונה מכירים זה את זה משמעה כי החתונה תהיה עם אווירה מיוחדת ובשילוב העיצוב מדובר בדבר חשוב ביותר שעליו אנחנו צריכים לשים דגש ועליו אנחנו צריכים לחשוב.

חתונה בתל אביב מול חתונה במקום אחר בארץ – האם יש קשר לעיצוב?

אולמות אירועים בתל אביב מחזיקים בחובם יתרונות עצומים אל מול אולמות אירועים או גני אירועים אחרים ברחבי הארץ. אולמות אירועים ברחבי הארץ משקיעים הרבה פחות בעיצוב האולם ועלינו לקחת זאת בחשבון. אולם אירועים בתל אביב משקיע הרבה יותר בעיצוב שלו ועושה זאת בהשקעה כספית גדולה יותר. עלינו להיות בטוחים כי אנחנו מבינים זאת כאשר אנחנו מתלבטים היכן להתחתן. אם שני בני הזוג מאזור המרכז הרי שעדיף להם הרבה יותר להתחתן בתל אביב מכיוון שהאולם שהם יקבלו יהיה הרבה יותר יפה מכול מה שהם הכירו.

כיצד נדאג כי העיצוב באולם האירועים שלנו יהיה הגבוה ביותר?

בכדי להבטיח כי העיצוב באולם האירועים שלנו יהיה הכי מיוחד שיש אנחנו צריכים לבצע הרבה דברים ובראש ובראשונה לבחור באולם היפה ביותר. אך דבר נוסף שאותו אנחנו יכולים לבצע הוא לשכור מעצב אירועים. מעצב אירועים יעזור לנו לעצב את האולם שלנו בצורה היפה ביותר ויבטיח כי העיצוב בחתונה שלנו יהיה היפה ביותר. מעצב אירועים יכול לעזור לנו רבות ולהשפיע על החתונה שלנו בצורה גדולה יותר מכול בעל מקצוע אחר.

כיצד אדע באיזה מעצב אירועים לבחור?

אולם אירועים בתל אביב עם מעצב אירועים יכול לשדרג את החתונה שלכם בכמה דרגות. אך בכדי לבחור את המעצב הטוב ביותר אנחנו צריכים לבצע מספר דברים. הדבר החשוב ביותר שאנחנו יכולים לבצע בכדי להבטיח כי נבחר את המעצב הטוב ביותר הוא ללכת לאירועים קודמים שהמעצב עיצב וכך להיות בטוח כי הם מתאימים לנו. אם האירוע נראה לנו אז נדע כי המעצב שלנו מתאים לנו ואנחנו יכולים לבחור בו ללא חשש. זהו דבר חשוב ביותר שיש לתת עליו את הדעת ועלינו תמיד לבחון את המעצב באירועים אחרים.

חתונה במרכז – לכו אחר הקונספט העיצובי האישי שלכם

למרות שאנחנו יכולים להיעזר במעצב פנים אסור לנו בשום פנים ואופן לוותר על הטעם האישי שלנו. בסופו של יום מדובר בחתונה אישית ואנחנו רוצים כי הטעם האישי שלנו יוטבע באירוע. ככל שהטעם האישי יהיה יותר איכותי כך אנחנו נהיה מרוצים יותר ושמחים יותר מהחתונה שלנו. אל תתפשרו על הקונספט העיצובי שלכם מכיוון שהוא משמעותי ביותר ויכול להשפיע על אופי החתונה שלכם בצורה המובהקת ביותר. כמו בכול דבר גם כאן הבחירה האישית היא משמעותית ביותר. נכון המעצב יכול לסייע לכם ולהכווין אתכם, אך בסופו של יום מדובר בחתונה שלכם ושלכם בלבד ועל כן אתם צריכים לעשות הכול בכדי להתחתן לפי הבחירה בעיצוב שלכם.

49 – אולם אירועים בתל אביב עם עיצוב מנצח

49 ממוקם בקומה ה-49 במגדלי עזריאלי. כבר המיקום הזה מלמד אתכם דבר מה על האירוע המיוחד שאתם תזכו לו כאשר תחגגו בקומה 49. 49 מקפיד על עיצוב ברמה הגבוהה ביותר בארץ ואנחנו בטוחים כי לאחר ביקור קצר באולם האירועים שלנו אתם תהיו אחוזי תדהמה מהעיצוב המנצח של האולם. 49 תעשה הכול בכדי שהאירוע שלכם יהיה היפה ביותר גם אם הדבר אומר להשקיע רבות בעיצוב האולם לפי הטעם האישי שלכם. פנו אלינו ואנו נעמוד לרשותכם בכול שאלה ושאלה בכדי לערוך לכם את האירוע המושלם.