49 אירועים על הגג > מאמרים > חתונה בתל אביב

חתונה בתל אביב

חתונה היא האירוע הגדול ביותר שאתם עורכים בחייכם ובכך אין ספק. לכן כאשר אנחנו מתחתנים אנחנו רוצים כי החתונה תהיה כמה שיותר מיוחדת ושונה מכל אירוע אחר שהיינו בו. אז כיצד יוצרים את החתונה המושלמת? מה אנחנו צריכים לעשות בכדי שהאירוע שלנו יהיה בלתי נשכח, מיוחד ושונה? כיצד נגרום לכל מי שמגיע לאירוע שלנו לפעור את פיו מתדהמה לאור האירוע המיוחד שאנחנו עורכים? אצלנו בקומה 49, משקיעים באורחים שלכם.

האוכל והשירות ברמה הגבוהה ביותר, דבר המבטיח את הנאת האורחים כבר מהרגע הראשון.

אירוע החתונה שלכם

הוא ללא ספק אירוע ששם אתכם במרכז, אך לפעמים, מבלי שאתם שמים לב, כל הפקת האירוע שלכם מתמקדת בדבר אחד: האורחים שלכם. בתור מארחים באירוע האהבה שלכם, אתם רוצים להבטיח כי האורחים שלכם יהנו מחוויה נפלאה של אירוח, שתיזכר לטובה לעוד המון שנים יפות.

בשנים האחרונות הולכת וצוברת תאוצה הטרנד של חתונה קטנה. יותר ויותר אנשים מגלים את היתרונות של חתונה קטנה והם מעדיפים להתחתן בקרב האנשים הקרובים אליהם ביותר.

חתונה קטנה

כמובן כאשר אנחנו מדברים על חתונה קטנה אנחנו לא מדברים על חתונה של 50 איש אלא על חתונה של 400 איש. לחתונה קטנה יתרונות רבים ובראש ובראשונה העובדה כי האווירה בה הרבה יותר נעימה וכיפית. אך אם אנחנו רוצים להתחתן בחתונה קטנה אנחנו צריכים לבחור אולם אירועים אשר יתאים לנו. עלינו לבחור באולם אירועים אשר נהוג בו לערוך חתונות קטנות ועלינו להיות מודעים לכך.

קומה 49 מעוצב ומתוכנן כך שיתאים לכל אירוע ולכל סגנון. מצד אחד, יש בו פשטות. מנגד, ישנם פריטי נוי ואלמנטים המשדרים יוקרה ואלגנטיות. תפריט השף במקום מגוון מאוד גם הוא ומאפשר לכם להחליט גם על הסגנון הקולינרי של האירוע. מנות בשריות וצמחוניות, חורפיות ומנחמות מול מנות מרעננות וקיציות, מנות בריאות מול מנות שחיתות - גם הקולינריה לגמרי בידיים שלכם... ועם האוכל מגיע התיאבון גם למוזיקה. מערכת הסאונד והתאורה במקום מאפשרים להרים אירוע מהסרטים ממש. בואו אלינו להתרשם מהמקום המקסים.