חתונה בקומה 49

חתונה האירוע הפרטי שלכם הוא אירוע חד פעמי, חוויה בלתי נשכחת שתלך אתכם לאורך השנים.

כמו העיר תל אביב שמשנה את פניה במהלך היממה, גם האירוע שלכם יכול ללבוש צורה אחרת. רגוע ושלו בבוקר, תוסס ודינאמי בערב. החלל הייחודי של קומה 49 מאפשר לנו לעצב את האולם בהתאמה מלאה לכל סגנון שתרצו: ממיקום השולחנות והסטיילינג, דרך אופי התאורה, פס הקול המוסיקלי האהוב עליכם ועד לפרט הקטן ביותר עליו חלמתם. אנחנו כאן למענכם.

חתונה קטנה ואינטימית הפכה בזמן האחרון למבוקשת יותר ויותר בקרב זוגות רבים המעדיפים לחגוג את היום המרגש שלהם עם המשפחה המצומצמת והחברים הקרובים. אך האם הדבר אומר שצריך להתפשר על גן האירועים או האולם? בכלל לא!

יותר ויותר זוגות בוחרים לחגוג את החתונה שלהם בתל אביב, במרכז אורבני עם דרכי הגעה מרובות ונוף מדהים.

חתונה בקומה 49 מספקים לכם את החוויה המדהימה ביותר

המשלבת אירוע אורבני במרכז תל אביב, במראה יוקרתי ועם נוף עוצר נשימה, ממש על גג העולם.

כיוון שהאולם בקומה 49 כל כך ייחודי, כל אירוע אצלנו הוא בעל פוטנציאל להיות אירוע חדשני, פורץ דרך, חווייתי ומעצים. ניתן לשחק עם החלל, להתפרע ולהגשים במסגרתו את החלומות והפנטזיות הכי פרועות שלכם.

בקומה 49 אנחנו מקפידים לתת לכם את השירות הכי איכותי וטוב שיש בכדי שאתם תקבלו את הטוב ביותר. בין אם מדובר על עיצוב ייחודי, על אוכל מושלם, על מוזיקה מצוינת או על חופה מושקעת בקומה 49 תמצאו את הטוב ביותר וזאת הבטחה שלנו.

אנחנו נעשה הכול בכדי שאתם תזכו לחתונה חד פעמית שלא ניתן לקבל במקומות אחרים. חרטנו על דגלנו לתת את השירות הטוב ביותר ללקוחותינו ואנו גאים ביחס האישי שכול לקוח ולקוח מקבל אצלנו.

מאות הזוגות שהתחתנו בקומה 49 יעידו על החתונה המושלמת שהייתה להם ועל כך שמדובר בחוויה שלא ניתן לקבל במקום אחר.

אלפי האורחים שהגיעו לחתונות שלנו יעידו על איכות האוכל, המוזיקה והאולם ועל ההנאה הגדולה שהם חוו מהחתונה באולם 49 תל אביב.