49 אירועים על הגג > מאמרים > השירות של קומה 49 – אירועים על גג העולם

השירות של קומה 49 – אירועים על גג העולם

מקומות לאירועים קטנים במרכז יש המון ולפעמים דווקא השפע הוא זה שמבלבל. כשרוצים לעשות אירוע במרכז, במיוחד כשמדובר באירוע קטן יחסית, אפשר לראות כיצד הכלל הזה מתבטא בשטח; במרכז יש לא שניים ולא עשרה אולמות שמיועדים לקיום אירועים קטנים, אך אל תטעו לבחור בשל כך אולם לא מספיק ייחודי או מסובך להגעה. אצלנו בקומה 49, לאירוע באווירה משפחתית וחמימה, בעיצוב משובח ויוקרתי, ובמקום נגיש ונוח להגעה.

אירועים קטנים במרכז - כל מה שטוב

אנו מציעים לכם אולם ברמת עיצוב וגימור גבוהה, המעניק אווירה חגיגית ומהודרת כאחד לאירוע שלכם. התאורה והעיצוב שלנו עוצבו במיוחד כדי להעניק לחוגגים תחושה נעימה של פאר מעודן, כבר מרגע הכניסה שלכם לאולם שלנו. אנו מציעים שירות מצוין, וממוקמים באזור הנגיש לתושבי המרכז מצד אחד, ומצד שני את הנוף המדהים ביותר שתל אביב יכולה להציע לכם.

קייטרינג איכותי

באולם שלנו קיים תפריט משובח. התפריט שלנו מורכב על ידי שף מקצועי. כבעלי השמחה יש אפשרות לבחור את המנות מהם יורכב התפריט של האורחים שלכם, על פי טעמכם ובהתאם לסגנון האורחים והמוזמנים שאתם מכירים טוב מכולם.

רמת השירות של קומה 49 - אירועים על גג העולם

רמת השירות באולם היא ייחודית, אולם האירועים מספק לכל אירוע צוות הפקות שינהל את האירוע מתחילת הפקתו ועד לאירוע עצמו וגם במהלכו. הצוות דואג שתחזוקת המערכות תעבוד בצורה תקינה, מפעילים מחוץ או מתוך האולם יעבדו בצורה הנוחה ביותר, שיתוף פעולה מלא עם ספקי שרות אחרים שלכם. אנשי הצוות שלנו מסבירי פנים, והמלצרים מתורגלים במלאכתם. במסגרת מתן שרות טוב, קומה 49 מספקת לכם ייעוץ ושרות בתחום העיצוב וכמובן בציוד ההיקפי - תאורה הגברה ומערכות מולטימדיה. אנו עושים הכול בשביל האירוע הבלתי נשכח שלכם.