49 אירועים על הגג > מאמרים > המקום הטוב ביותר לחתונה בת"א

המקום הטוב ביותר לחתונה בת"א

יתרונותיהם של גני אירועים במרכז

כאשר אנחנו מתלבטים היכן להתחתן עולות לנו שאלות רבות, מהו מקום החתונה הטוב ביותר והיכן נקבל את השירות הטוב ביותר לאירוע שלנו. אלו שאלות מהותיות בכדי שהאירוע שלנו יהיה מוצלח וטוב אנחנו עושים כאשר אנחנו חושבים עליהם ומתעמקים בשאלה מהו היתרון של מקום כזה על פני אחר. בשורות הבאות נפרט לכם מדוע אולמות ארועים במרכז או גני אירועים במרכז עדיפים על פני חבריהם בפריפריה ומדוע עדיף לכם להתחתן במרכז ולא בדרום או בצפון.

גני אירועים במרכז - גישה נוחה בתחבורה

אחד הדברים החשובים ביותר כאשר אנחנו מתחתנים הוא שלאורחים שלנו תהיה גישה נוחה בתחבורה. ככל שהגישה של האורחים תהיה יותר נוחה כך אנחנו נדע כי הם מרוצים יותר מאולם האירועים בו בחרנו וכי רמתו של האירוע היא הרבה יותר גבוהה. על כן כאשר אנחנו מתלבטים היכן להתחתן עלינו לקחת בחשבון את כול פתרונות התחבורה הקיימים, קרי רכב, רכבת ואוטובוס. לצד כמובן מקומות חנייה לרכבים שאיתם באים האורחים. כאשר אנחנו מתחתנים במרכז אנחנו יודעים כי לא רק שיש יותר פתרונות תחבורה אלא גם שהרבה יותר קל להגיע ממקום למקום וזמני הנסיעה הרבה יותר קצרים ומכאן היתרון הגדול של חתונה במרכז.

גן ארועים במרכז- מפוארים יותר מבצפון ובדרום

אולמות ארועים במרכז מצטיינים בכך שהם הרבה יותר מפוארים מאלו שבצפון ובדרום. זהו יתרון עצום שיש לתת עליו את הדעת ולחשוב עליו כאשר אנחנו מתחתנים. עקב התחרות הרבה שיש בענף במרכז הארץ הרי שגני האירועים והאולמות עושים הכול בכדי לתת את השירות הטוב ביותר ללקוחות שלהם ובכלל זה הם משקיעים המון בתפאורה של האירוע. על כן כאשר אנחנו נכנסים אל אולם אירועים במרכז הארץ המראות שנשקפים הם שונים לגמרי מאולמות האירועים שבצפון ובדרום ועלינו לקחת זאת בחשבון. הקלאס שיש כאשר אנחנו הולכים אל אולם אירועים במרכז הוא הרבה יותר גדול מזה שיש במקום אחר ועל כן גם החתונה שלנו תיראה שונה לגמרי מאשר אם נתחתן בצפון או בדרום.

הרבה יותר נותני שירותים איכותיים נמצאים במרכז

המבחר במרכז הוא הרבה יותר גדול בתחומים רבים ונוספים. כאשר המבחר הוא יותר גדול כך גם התחרות הרבה יותר גדולה וכך אנחנו יודעים כי נקבל שירות בצורה הרבה יותר טובה. כך לדוגמא במרכז יש הרבה יותר די.ג'ייס, הרבה יותר מאפרות וספרים והרבה יותר מקומות מהם ניתן לקנות שמלות כלה. כך כאשר אנחנו בוחרים גן אירועים במרכז אנחנו מקבלים איכות הרבה יותר גבוהה ומבטיחים כי נקבל נותני שירות הרבה יותר טובים ממה שהכרנו לפני כן. ברגע שאנחנו יודעים כי נותני השירות שלנו הם איכותיים אנחנו יכולים להיות בטוחים כי החתונה שלנו תהיה ברמה הרבה יותר גבוהה ובכך לא ניתן להתחרות.

קומה 49 – אולם אירועים בת"א עם אווירה אחרת

אם אתם רוצים להתחתן במרכז הרי שכדאי לכם לעשות זאת בקומה 49, המקום הטוב ביותר לחתונה בת"א. קומה 49 ממוקמת בקומה ה-49 במרכז תל אביב והיופי של האולם נשקף לכל עבר. בנוסף קומה 49 נגישה מאוד לאורחים עקב המיקום האסטרטגי שלה ממש במרכז הארץ. אין עוד אולם אירועים במרכז כמו קומה 49. בקומה 49 מקפידים לתת לכם את השירות הטוב ביותר והאיכותי ביותר שיש בכדי שהחתונה שלכם תהיה בלתי נשכחת. אם יש דבר שאנחנו לא מתפשרים עליו הוא האוכל שלנו והדבר ניכר בכול מנה ומנה שאנחנו מגישים.