49 אירועים על הגג > מאמרים > ההפתעות שלכם לאורחים באירוע החתונה

ההפתעות שלכם לאורחים באירוע החתונה

1. שילוב בין מתחם חיצוני ופנימי:

מרבית מתחמי האירועים כיום מציעים חוויה אחת לאורחים: או מתחם סגור שנקרא אולם, או מתחם חיצוני שנקרא גן אירועים. בעת שתארחו את האורחים במתחם המשלב גם מתחם חיצוני וגם מתחם פנימי, הרי שאתם מוסיפים גוון נוסף לאירוע. כך, תוכלו לארח את שלב קבלת הפנים בגן מוריק ומואר, ואילו את המשך האירוע לרבות הארוחה העיקרית ורחבת הריקודים, במתחם הסגור. כך, יוצרים תחימה ומבנה נכון לאירוע שבעיקר מפתיע את האורחים שלכם.

2. אלמנט מפתיע בטקס החופה:

הטקס שלכבודו כולם התכנסו הוא הרגע שבו תישבר הכוס בחופה ותהפכו באופן רשמי לזוג נשוי. ידוע לכל כי טקס החופה הינו טקס פורמלי, אך תוכלו גם בו לשלב אלמנט של הפתעה לאורחים. אילו אלמנטים תוכלו לשלב? תוכלו לחלק לאורחים שלכם בלונים לבנים והאורחים ישחררו אותם לאוויר עם הברכה שלכם, כמו כן תוכלו להכנס אל החופה עם שיר קצבי שירקיד את האורחים, ואם לא די בכך – אם אחד מכם אוהב לשיר, הרי שהוא יוכל להקדיש שיר בחופה.

3. בחירה של מנות מנצחות:

אחד הפרמטרים שלכם לבחירת מתחם האירועים הוא טיב האוכל. בערב הטעימות יש לכם הזדמנות נהדרת להכיר את המנות הכי קרוב שרק אפשר, ולקבל הזדמנות לטעום אותן. הגיעו אל ערב הטעימות כשאתם רעבים, על מנת שתוכלו להנות ממגוון המטעמים שיוגשו לכם. עשו בחירה מגוונת, והעניקו לאורחים שלכם חוויה של טעמים, של מרקמים ושל ריחות. עם אוכל טוב באירוע שלכם, אתם תוכלו ללא כל ספק להכתיר אותו כהצלחה גדולה וכאירוע שידברו עליו טובות.

4. עמדת מזכרות בסוף האירוע:

אתם רוצים להפתיע את האורחים שלכם, זוכרים? בסוף האירוע, תוכלו לשלב עמדת מזכרות שיוענקו לכל אורח עם עזיבתו את מתחם האירועים. מה התכלית של המזכרות? להעניק לאורחים גוון נוסף מהאירוע ובעיקר חלק מכם. חשוב מאד לזכור שמדובר רק על מזכרות, ועל כן לא מומלץ להקציב להן תקציב רב מתקציב החתונה הכולל שלכם. בסופו של דבר מדובר על שי קטן שיעניק לאורחים תשומת לב ותודה מכם.

5. המסיבה הכי טובה בעיר על רחבת הריקודים:

אתם מוכנים להפוך את רחבת הריקודים במתחם האירועים שלכם למסיבה הכי טובה בעיר? תוכלו לעשות זאת עם הדפסה על חולצות לחתונה. כיום נהוג לשלב ברחבת הריקודים את החולצות, שלעתים הן מוענקות לקהל האורחים ולעתים מדובר רק על החתן ועל החברים הקרובים שלו, שלובשים חולצת טי מודפסת. חולצות מודפסות לחתונה הפכו ללהיט בשנים האחרונות, וכמעט ולא ניתן לראות רחבת ריקודים ללא חולצה שעליה כיתובים בעלי גוון של הומור. כיתוב על חולצה לחתונה הינו הבחירה שלכם, ותוכלו לשלב כל משפט, ציטוט משיר או הדפס של שמותיכם, וכך להעניק רובד נוסף לאירוע שלכם ולייחד אותו מהאירועים האחרים.