49 אירועים על הגג > מאמרים > אירוע יוקרתי בתל אביב

אירוע יוקרתי בתל אביב

אם אתם תרים אחר המקום המושלם לאירוע היוקרתי אותו אתם מעוניינים לערוך במסגרת עסקית או פרטית, הגיע הזמן להבין מה מאפיין אירועים יוקרתיים בתל אביב, מה מייחד את תל אביב כאשר מדברים על אירועים יוקרתיים במרכז, מה חשוב לוודא טרם בחירת אותו אולם לאירוע המיוחד שלכם וכיצד קומה 49  קשורה לכל זה.

מהו אירוע יוקרתי?

אירוע יוקרתי הוא אירוע הנערך במקום מיוחד המשדר יוקרתיות אינטימית ביתית. נכון להיום ניתן להפוך כל אירוע קטן בתקציב ממוצע לאירוע יוקרתי באם בוחרים את המקום הנכון לחגיגת האירוע, דבר שכולל גם את כל השירותים הנלווים המותאמים לאירוע יוקרתי. שירותים כמו למשל ארוחת שף גורמה, עיצוב מסוגנן המותאם לסוג האירוע, מוזיקה המותאמת לאירוע ומשלימה אותו, בר יינות איכותי, מלצרים המגישים מנות ראשונות וקוקטיילים בתחילת האירוע ועוד. קומה 49 במרכז תל אביב, צופה על כל הסביבה מהמצפה הגבוה ביותר בעזריאלי הוא אחד המקומות המתאימים ביותר לאירוע יוקרתי בתל אביב. המקום ממוקם בקומה 49 בעזריאלי תל אביב ונחשב לאחד מהמקומות המובילים בתחום הפקת אירועים יוקרתיים בתל אביב.

קומה 49 נבנתה ועוצבה על מנת לשרת לקוחות

שמעוניינים לערוך אירועים יוקרתיים ואקסקלוסיביים. המקום מעוצב בסגנון מודרני ומעניק תחושה אינטימית מרשימה ביותר. בעת הכניסה למצפה תיחשפו לעיצוב המרשים המשלב שיש פלדה ועץ מלא. באולם אירועים אינטימי זה תוכלו ליהנות מארוחות גורמה טעימה המתחילה בחומרי הגלם הטובים ביותר – טריים ואיכותיים מהשווקים וחנויות גורמה ברחבי הארץ, ומסיימת ומוגשת בצילחות והגשה שירשימו וילהיבו את האורחים שלכם עם כל מנה שיפגשו.

התפריט אצלנו מותאם לקהל המחפש מנות מרשימות, מתוחכמות ויצירתיות, טאצ'ים קטנים שרק מטבח שף יכול לתת, כזה שהאורחים לא מבינים למה ואיך המנה שהם מזהים ומכירים קיבלה את השדרוג המדהים שמטריף את בלוטות הטעם.

בקומה 49 תוכלו להנות מהנוף המדהים שלנו

בשירות נפלא, רחבת ריקודים, מערכות תאורה וסאונד משובחות, יחס אישי וחוויה אותה המוזמנים ובעלי השמחה יזכרו לאורך שנים.

אירוע פרטי כמו חתונה, בר מצווה, יום הולדת וברית זהו ערב מיוחד ומשמעותי מאוד עבורכם ועבור המשפחה. חשוב לנו שיהיה חיבור רגשי וכימיה על מנת שנוכל לספק לכם את האירוע שחלמתם. באירועים פרטיים האינטימיות והאווירה באירוע חייבת להיות מרשימה ואחידה. אנחנו יודעים כי מדובר באירוע חשוב באופן אישי ורגשי ולכן הרצון העיקרי הוא שהאירוע יהיה מושלם .אנחנו מאמינים כי הפקה של אירוע מחייבת תכנון קפדני של האוכל, העיצוב, המוזיקה, האווירה וכל פרט אחר. ידוע לנו כי האושר נמצא בדברים הקטנים.