49 אירועים על הגג > מאמרים > אולם אירועים בתל אביב

אולם אירועים בתל אביב

אולם אירועים בו תוכלו לחגוג ולציין את האירועים המשמעותיים ביותר בחייכם ביחד עם כל האנשים היקרים לכם ביותר. אירועים במתחם כוללים תפריט שף עשיר במיוחד וליווי צמוד של הצוות המקצועי והמנוסה של המקום.

קומה 49, מיקומו המוכר של האולם אירועים הופך אותו לנגיש מאוד לאנשים רבים ומקל מאוד על מציאתו. אולם אירועים במיקום מרכזי יקבע ללא ספק את כמות האורחים שיגיעו לאירוע ולכן במקרה הזה, קומה 49 חוסך לכם דאגות רבות. זוגות רבים מתלבטים בשאלה האם לבחור להחתן בגני אירועים בטבע הנמצאים באזור השרון, או שמא לבחור באחד מאולמות האירועים במרכז ולערוך חתונה אורבנית. אנחנו מספקים לכם את הפתרון המושלם. מלבד היותו אולם אירועים במרכז, קומה 49 משקיף על כל אזור המרכז מעל כולם, על גג העולם. כשתגיעו לקומה 49 תבחינו בייחודיות שלו לעומת אינספור אולמות האירועים במרכז האחרים שתראו. הוא אלגנטי מבפנים ומבחוץ.

כיוון שהאולם בקומה 49 כל כך ייחודי, כל אירוע אצלנו הוא בעל פוטנציאל להיות אירוע חדשני, פורץ דרך, חווייתי ומעצים. ניתן לשחק עם החלל, להתפרע ולהגשים במסגרתו את החלומות והפנטזיות הכי פרועות שלכם. זוגות רבים קיבלו את ההחלטה הנכונה וערכו את החתונה שלהם בקומה 49. עכשיו תורכם להתחיל את החיים המשותפים שלכם במקום המתאים לכך ביותר. הפסיקו את החיפושים, והגיעו לפגישה עכשיו בקומה 49. קומה 49 הוא אולם אירועים בתל אביב עם אווירה אחרת ובעל צורה ושנה ומיוחדת. בקומה ה-49 של מגדלי עזריאלי, הקומה הגבוהה ביותר, שוכן לו אולם אירועים אחר. תארו לכם מה זה לראות את כול תל אביב בחתונה שלכם ולהרגיש כאילו אתם מתחתנים על הים. הנוף הנשקף מקומה 49 הוא ייחודי ומיוחד והופך אותו לאולם האירועים המיוחד בישראל. אם גם אתם רוצים להתחתן בצורה מיוחדת ולחוות חוויה ייחודית ומיוחדת הרי שאולם האירועים 49 הוא התשובה בשבילכם.